Reklama

Reklama

Podpisano porozumienie. W Gminie Kutno powstaje… [ZDJĘCIA]

Opublikowano: ndz, 23 sty 2022 16:03
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Podpisano porozumienie na mocy którego powstaje coś, czego tam jeszcze nie było. Wydarzenie odbyło się w dworku w Leszczynku.

Reklama

Współpraca Urzędu Gminy Kutno, Centrum Kultury Gminy Kutno w Leszczynku, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Gminnej Biblioteki Publicznej im. Józefa Bohdana Zaleskiego zmierzająca do umożliwienia integracji, aktywizacji społecznej oraz zaspokajania potrzeb kulturalnych osób starszych zaowocowała powstaniem Klub Seniora.

Uroczysta inauguracja wraz z podpisaniem porozumienia odbyła się dzisiaj w sali widowiskowej Centrum Kultury Gminy Kutno. Wydarzenie uświetnił Koncert Tribute to Zbigniew Wodecki w wykonaniu artysty znanego m.in. z programu „Jaka to melodia" Marcina Jajkiewicza.

- Chciałabym podkreślić wyjątkowość państwa seniorów. Ale nie to przedsięwzięcie nie udałoby się, gdyby nie moi współpracownicy, których mam przyjemność mieć u boku – mówiła Wójt Gminy Kutno, Justyna Jasińska.

Zwracając się do seniorów mówiła, że ci odpowiedzieli na zachętę uczestnictwa w Klubie, a teraz zadaniem pracowników Gminy, Centrum Kultury, GOPS-u i Biblioteki jest sprostać ich oczekiwaniom.

- Dzisiaj to my możemy państwa poprosić, abyście podzielili się z nami swoimi doświadczeniami, abyście nam młodszym pokazali to, co widzieliście w życiu – dodawała Wójt.

Zajęcia i warsztaty organizowane w ramach Klubu Seniora odbywać się będą na terenie Gminy Kutno raz w tygodniu w każdy wtorek w godzinach od 10:00 do 14:00. 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc do Klubu obowiązują zapisy. Informacje szczegółowe oraz zapisy pod numerem telefonu 538 522 426.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy