Podstawówki z Kutna i Żychlina grały w siatkówkę

Wydarzenia Siatkarki ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie nie miały sobie równych na mistrzostwach powiatu w minisiatkówce. Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce w turnieju, pokonując 2:0 SP nr 1 i SP nr 2 z Żychlina.Nieco gorzej poszło chłopcom z "dziewiątki", którzy co prawda wygrali 2:0 z żychlińską "jedynką", ulegli jednak SP nr 2 w Żychlinie 0:2 i zajęli drugie miejsce.

Drugą pozycję wśród dziewcząt zdobyły zawodniczki SP nr 2 z Żychlina dzięki wygranej 2:0 z kutnowską "szóstką", która trafiła na trzecią lokatę. Ostatnie miejsce zajęła SP nr 1 w Zychlinie.

Trzecie miejsce wśród chłopców to dorobek SP nr 6 w Kutnie po wygranej 2:0 z SP nr 1 w Żychlinie, która zajęła ostatnią lokatę.

Zawody odbyły się wczoraj w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie.