Reklama

Reklama

Podsumowanie turniejów na orliku

Opublikowano: wt, 23 cze 2015 10:02
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W miniony weekend na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 9 im Władysława Jagiełły w Kutnie odbyły się Turnieje Orlika piłki nożnej dla uczniów ze Szkół Podstawowych. W sobotę odbyły się zawody dla klas IV-VI, w których uczestniczyły trzy drużyny: FC Skrzaty, Kid FC oraz Drzewce. Turniej przebiegał w rywalizacji fair-play. Młodzi adepci piłki nożnej mogli wspólnie w zdrowej rywalizacji sportowej, integrować się oraz nabywać nowych umiejętności piłkarskich. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła ekipa FC Skrzaty, drugie miejsce przypadło drużynie Kid FC, na ostatnim stopniu podium uplasowali się Drzewce. Każda drużyna otrzymała pamiątkowe dyplomy i puchary.

Reklama

W niedzielę do rywalizacji przystąpili uczniowie klas I-III Mimo nie sprzyjającej pogody do rywalizacji przystąpili dwie drużyny: Ziomki spod Biedronki i GKS Kids. Rozegrano 2 połowy po 15 minut. Po zakończonym spotkaniu dodatkową atrakcją był konkurs rzutów karnych. Zmaganiom przypatrywali się i dopingowali rodzice. Końcowy wynik meczu dzieci był sprawą drugorzędną, najważniejsze, że spotkanie przebiegało w duchu fair play. Młodzi adepci piłki nożnej mogli się integrować i wspólnie szlifować swoje piłkarskie umiejętności. Każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek w postaci czekolady. Dodatkową porcje czekolady otrzymał Patryk Sobczyk, który zwyciężył konkurs strzałów w poprzeczkę.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w sobotnim i niedzielnym spotkaniu zagrały również dwie dziewczyny. Nagrody w obu turniejach zostały ufundowane przez dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie i pana Jana Karolaka, który również pomagał w sędziowaniu zawodów. Organizatorami tych zmagań byli animatorzy Orlika przy Szkole Podstawowej nr 9, którzy zapraszają na kolejne turnieje dla uczniów szkół gimnazjalnych ponadgimnazjlnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)