Reklama

Podziękowania

Opublikowano:
Autor:

Podziękowania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Stowarzyszenie Historyczne "Pułk 37" pragnie podziękować władzom, organizacjom, sponsorom, oraz tym wszystkim, którzy przyczynili się do tego by "Odyseja Historyczna " odbyła się w tym roku. Zlot grup rekonstrukcyjnych w Kutnie i Leszczynku na stałe wszedł już nie tylko w grafiki rekonstruktorów z całej Polski ale również krajów ościennych. Dzięki Waszej pomocy mieszkańcy Kutna oraz goście w jednym miejscu mogą zobaczyć pojazdy i sprzęt z różnych epok oraz poznać pasjonatów odtwórstwa historycznego.

Dorośli mogą "dotknąć" historii pokazywanej przez rekonstruktorów, zobaczyć na żywo to, co do tej pory oglądali w telewizji. Dzieci natomiast mają wspaniałą zabawę ale również jest to dla nich lekcja historii. Wierzymy, że zlot przyczynia się do promocji naszego miasta - Kutna. Dziękujemy za to ,że Państwo tak jak my dostrzegacie sens organizowania tej imprezy.

Tą drogą składamy również podziękowania dla tego licznego grona osób, które odwiedziło nas w Kutnie i Leszczynku. Wierzymy, że weekend z Odyseją przyniósł Wam niezapomniane emocje i wrażenia.

Dziękujemy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE