Reklama

Pojedź na Agro Show 2018

Opublikowano:
Autor:

Pojedź na Agro Show 2018 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Radni Rady Miejskiej w Krośniewicach - Tomasz Walczewski i Ewa Stolarczyk organizują wyjazd na cieszącą się niesłabnącym zainteresowaniem wystawę Agro Show 2018, która odbędzie się 22 września.

Agro Show jest najważniejszym wydarzeniem w branży techniki rolniczej i jedną z największych międzynarodowych wystaw rolniczych w Europie. Jest to wystawa na otwartej przestrzeni, której organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. To prawdziwa gratka dla rolników, którym nieobce są branżowe nowinki.

– Impreza za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatów kutnowskiego i łęczyckiego. Wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z ofertą wystawców, którzy zaprezentują najnowocześniejsze maszyny i urządzenia oraz szeroki asortyment materiałów, środków oraz usług związanych z produkcją rolniczą – mówi Tomasz Walczewski.

Wyjazd odbędzie się 23 września. Godziny wyjazdu: 5:00 z Kutna, parking koło BGŻ, 5:15 Nowe, 5:20 z Kajewa, stacja paliw Orlen, 5:20 Dąbrowice. Koszt wyjazdu to 30 zł (wraz z ubezpieczeniem na czas przejazdu). Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają i zapisy przyjmują: Ewa Stolarczyk - tel. 515084475 oraz Tomasz Walczewski poprzez e-mail: tomaszwalczewski@o2.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE