Reklama

POLFARMEX S.A. wspiera Łukasza Wójcika

Opublikowano:
Autor:

POLFARMEX S.A. wspiera Łukasza Wójcika  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zarząd POLFARMEX S.A. oraz Łukasz Wójcik, reprezentant Polski na Szybowcowe Mistrzostwa Świata w 2016 i 2017 roku podpisali umowę o współpracy. Wsparcie jednego z najlepszych polskich szybowników jest wyrazem zaangażowania firmy Polfarmex S.A. w działania na rzecz rozwoju tej dyscypliny sportu.– Szybownictwo i farmacja mają ze sobą wiele wspólnego. Obie dziedziny łączy precyzja w działaniu oraz wielka odpowiedzialność. Jesteśmy dumni, że wspierając Pana Łukasza Wójcika, jednocześnie wspieramy także polskie szybownictwo, które od wielu lat odnosi światowe sukcesy – mówi Mieczysław Wośko, Prezes Zarządu Polfarmex S.A.

– Polacy w szybownictwie to światowa czołówka. Z każdym rokiem ta dotychczas niedoceniana dyscyplina sportowa zyskuje coraz większe grono sympatyków. Bardzo się cieszę ze współpracy z firmą Polfarmex S.A. oraz dziękuję za obdarzenie mojej osoby zaufaniem – mówi Łukasz Wójcik, ubiegłoroczny Mistrz Europy w klasie Otwartej.

Polfarmex S.A. konsekwentnie wspiera rozwój oraz promocję sportu. Przykładamy wielką wagę do promocji zdrowego trybu życia i popularyzacji aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży. Jesteśmy sponsorem strategicznym męskiej drużyny koszykówki seniorów POLFARMEX KUTNO. Dzięki wsparciu finansowemu, kadra trenerska i zawodnicy doprowadzili najpierw do historycznego awansu drużyny AZS WSGK POLFARMEX Kutno do I ligi a następnie w sezonie 2012/2013 do ekstraklasy – Tauron Basket Ligi. Wspierając sport integrujemy także lokalną społeczność, pracowników firmy oraz ich rodziny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE