Reklama

Policja i celnicy w kutnowskiej firmie. Właścicielowi grozi...

Opublikowano:
Autor:

Policja i celnicy w kutnowskiej firmie. Właścicielowi grozi... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci z Łowicza i funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej informują o udanej akcji której celem była jedna z kutnowskich firm. W jednym ze sklepów znaleziono papierosy bez polskich znaków akcyzy. Wartość uszczuplenia Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego wyniosła ponad 2500 złotych.

Łowiccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili kolejną akcję wymierzoną w przestępczość akcyzową.

- Policjanci ustalili, że w jednym ze sklepów na terenie Łowicza mogą znajdować się wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. Wspólne działania przeprowadzone na przełomie marca i kwietnia w jednym ze sklepów należących do kutnowskiej firmy mieszczących się w centrum Łowicza potwierdziły wcześniejsze ustalenia - relacjonuje KPP Łowicz.

Podczas przeszukania znaleziono papierosy bez polskich znaków akcyzy. Łącznie zostało zabezpieczonych 150 paczek papierosów. Wartość uszczuplenia Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego wyniosła ponad 2500 złotych.

- Właściciel firmy 38-latek z Kutna odpowie za wykroczenie skarbowe dotyczące posiadania wyrobów akcyzowych, za co grozi kara grzywny - informuje policja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE