Reklama

Policja zaprasza w swoje szeregi... online

Opublikowano:
Autor:

Policja zaprasza w swoje szeregi... online - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi prowadzi nabór w swoje szeregi. Już w najbliższy czwartek, 14 maja, od godziny 13:00 za pośrednictwem strony Zostań Łódzkim Policjantem wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące rekrutacji do służby w policji. Podczas "Doborowego czwartku" łódzcy policjanci odpowiedzą na pytania w w formie relacji na żywo.

"Doborowy czwartek" to dzień, który odbywał się w każdy pierwszy czwartek miesiąca w jednostkach powiatowych i miejskich garnizonu łódzkiego. Miał on na celu spotkanie z zainteresowanymi służbą w policji i omówienie wszelkich wątpliwości dotyczących doboru i procesu rekrutacji.

- Dziś, z uwagi na brak możliwości kontaktu bezpośrednio, zrobimy to w formie on line! - zapowiada Komenda Wojewódzka Policji. - Osoby zainteresowane służbą w policji przesyłają do nas szereg pytań związanych z naszą formacją, procesem rekrutacji, doborem do służby w policji, itp. W związku z tym, chcemy odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania, a tym samym trafić do jak najszerszego grona odbiorców.

W dniu 14 maja o godzinie 13:00 rozpocznie się relacja na żywo, w której łódzcy policjanci odpowiedzą na dotychczas najczęściej zadawane pytania.

- Z uwagi na to, że będzie to relacja na żywo, będzie można także zadawać swoje doborowe pytania. Zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych służbą w naszej formacji - kończy KWP.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE