Reklama

Policjant z Kutna poszedł na zakupy i... zatrzymał poszukiwaną

Opublikowano:
Autor:

Policjant z Kutna poszedł na zakupy i... zatrzymał poszukiwaną - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjant pionu kryminalnego w czasie wolnym od służby zatrzymał 31 letnią kobietę, która była poszukiwana. Do zdarzenia doszło 1 grudnia 2018 roku w Łodzi na terenie jednej z galerii handlowych. Kobieta była poszukiwana za szereg przestępstw gospodarczych.

1 grudnia 2018 roku w Łodzi na terenie jednej z galerii handlowych policjant z Wydziału Kryminalnego kutnowskiej komendy będąc w czasie wolnym od służby rozpoznał kobietę, która - jak wynikało z jego wiedzy - jest osobą poszukiwaną.

- Policjant obserwując kobietę podczas zakupów poinformował o tym fakcie dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Na miejsce został natychmiast wysłany patrol mundurowy. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce przejęli poszukiwaną już na parkingu samochodowym z którego kobieta miała zamiar odjechać - informuje Edyta Machnik z KPP Kutno

Zatrzymana to 31-letnia mieszkanka naszego miasta. Była poszukiwana była przez Sąd Rejonowy w Kutnie. Kobieta trafiła już do aresztu śledczego, gdzie spędzi teraz prawie 2 lata za przestępstwa gospodarcze.

- Policjant, swoją postawą udowodnił, że policjantem jest się w każdej chwili nie tylko będąc na służbie - kończy E. Machnik.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE