Reklama

Półkolonie w Krzyżanowie

Opublikowano:
Autor:

Półkolonie w Krzyżanowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już po raz V organizowane są półkolonie dla 51 dzieci w okresie wakacji. Głównym organizatorem jest Związek Młodzieży Wiejskiej w Warszawie, a współorganizatorem Samorząd Gminy Krzyżanów oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Krzyżanowie.Dzieci ze szkół podstawowych i młodzież gimnazjum mogą pod opieką pedagogiczną spędzać atrakcyjnie wakacje. W programie półkolonii: zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe na powietrzu i hali sportowej Gimnazjum w Krzyżanowie, zabawy integracyjne, tańce, 2 posiłki, wycieczki bliższe i dalsze.

Wycieczka do GOKiS - „Wakacje z Książką”, do zabytkowego budynku Urzędu Gminy - spotkanie z panem Wójtem Gminy Krzyżanów Tomaszem Jakubowskim i zwiedzenie Urzędu, poznanie fauny i flory najbliższej okolicy, wycieczki dalsze do kutnowskiego Aquaparku i do Inowrocławia, Kruszwicy (wycieczka z przewodnikiem: pod tężnie Kruszwica, wejście na Mysią Więżę, rejs po Gople, posiłek).

Na tę wycieczkę zabierani są chętni rodzice, rodzeństwo. Półkolonie zakończą się piknikiem rodzinnym, na który dzieciaki zaproszą swoich rodziców, dziadków i wszystkich chętnych z rodziny, wspólnie będą grillować, przedstawiać swoje talenty, prace plastyczne, tańce, śpiewy. Uczestnicy półkolonii otrzymają wyprawki szkolne, a z innych atrakcji będzie jeszcze „Wesołe miasteczko”. Cała organizacja tych półkolonii to dzieło dyrektora GOKiS w Krzyżanowie pana Marka Ciąpały.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE