Reklama

Polowanie na wentylatory

Opublikowano:
Autor:

Polowanie na wentylatory - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W sklepach zaczyna brakować wiatraków! Czwartkowa dostawa wentylatorów pokojowych w sklepie Media Markt rozeszła się w ciągu 3-4 godzin, a była to cała paleta towaru! Wczorajszą poranną dostawę 30 sztuk wyprzedano w większości w ciągu pierwszych 40 minut od otwarcia sklepu.

Zapytaliśmy sprzedawców, jakie rodzaje wentylatorów wiodą prym podczas trwającego właśnie sezonu upałów. Dowiedzieliśmy się również, że podobna sytuacja związana z wysokimi temperaturami miała już miejsce około 4 lat temu.

- Ludzie zawsze najchętniej kupują duże stojące na nóżce wiatraki. Ich ceny wahają się między 60 - 120 złotych. Mniejszym zainteresowaniem cieszą się małe wentylatory biurkowe oraz klimatyzatory przenośne, których koszt to tysiąc złotych i więcej.- słyszymy od Patrycji Milas, sprzedawcy w sklepie Media Markt.

Dla wszystkich, którzy zmuszeni są do radzenia sobie bez wentylatorów, sprzedawcy mają jedną radę: przede wszystkim trzeba pić dużo wody. Nie należy też otwierać okien, bo jedynie wpuszczamy w ten sposób do mieszkania gorące powietrze. Radzą też czekać na kolejne dostawy wentylatorów do sklepów, w nich jedyna nadzieja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE