Reklama

Pomoc świąteczna dla dzieci

Opublikowano:
Autor:

Pomoc świąteczna dla dzieci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zarząd Okręgowego Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Łodzi organizuje coroczną akcję choinkową dla 1000 dzieci z najuboższych rodzin miasta Łodzi i województwa łódzkiego, poprzez obdarowanie ich paczkami ze słodyczami.Postępująca pauperyzacja społeczeństwa w szczególny sposób dotyka, najmłodszych mieszkańców naszego województwa sprawiając, iż niejednokrotnie cierpią one z powodu niezawinionej biedy, będąc obiektem drwin ze strony swoich rówieśników.

Szczególnie w tym okresie zbliżających się magicznych Świąt Bożego Narodzenia dzieci, których rodziców nie stać na sprawienie im choćby najmniejszego prezentu, odczuwają swoją odmienność,czują się z tego powodu gorsze od innych rówieśników.

Dlatego też i nasze Stowarzyszenie opierając się na wiedzy praktycznej zdobytej podczas kilkudziesięciu lat świadczenia pomocy dla osób starszych,osób niepełnosprawnych, dzieci widzi zasadność poprawy jakości życia, m.in. dzieci pochodzących z niezamożnych rodzin , poprzez dostarczenie im paczek ze słodyczami.

Przygotowane dary rzeczowe w postaci paczek ze słodyczami za pośrednictwem Zarządu Rejonowego PKPS w Kutnie w ilości 50 sztuk po raz kolejny trafiły do dzieci z Kutna.

W dniu 11 grudnia zostały przekazane przedstawicielom kutnowskich Szkół Podstawowych Nr 4, Sp Nr 5 i SP Nr 9, w celu obdarowania nimi małych beneficjentów, wychowujących się w trudnych warunkach materialno -bytowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE