Reklama

Reklama

Pomóż Boryskowi, przekaż 1 proc. podatku

Opublikowano: 17 stycznia 2021 14:50
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Borysek ma dopiero 3 lata. Mimo to, los już niejednokrotnie zdążył go boleśnie doświadczyć. Chłopiec przyszedł na świat w kutnowskim szpitalu i niedługo po narodzinach okazało się, że maleńki organizm będzie musiał mierzyć się z mukowiscydozą. Rodzice nie mają pieniędzy na walkę z chorobą, pomocą może okazać się Twój 1 procent podatku.

Reklama

O małym Borysku pisaliśmy już na naszych łamach. Chłopiec chory jest na mukowiscydozę, która sprawia, że każdy dzień to walka o życie. Inhalacja, drenaże, ścisła dieta i leki obciążają rodzinny budżet, a i to nie daje żadnej gwarancji na lepsze jutro dla chłopca i jego rodziców. Ratunkiem mógłby okazać się lek, który nie tylko łagodzi objawy, ale i walczy z przyczyną choroby. Mógłby - bo roczne leczenie to koszt nawet 1 miliona złotych. Jak żalą się rodzice Boryska, rząd jednak ani myśli o refundacji leku.

Pomocą może okazać się wpłata 1 procenta przy rozliczeniu podatkowym.

- Mam na imię Borys. Prowadzę nierówną walkę o oddech z silną przeciwniczką - mukowiscydozą. Pomóż mi w tej walce. Podaruj mi oddech. Przekaż mi swój 1%.

Wpłat można dokonywać wpisując numer KRS: 0000064892 oraz podając cel szczegółowy: 798/25/18 Michalski Borys Robert.

Oprócz tego leczenie chłopca wspomóc można poprzez darowiznę na numer konta Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą: 49 1020 3466 0000 9302 0002 3473 z dopiskiem: Borys Robert Michalski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)