Reklama

Ponad 10 tysięcy maseczek dla kutnowskich seniorów. ''Dziękujemy!''

Opublikowano:
Autor:

Ponad 10 tysięcy maseczek dla kutnowskich seniorów. ''Dziękujemy!'' - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 10546 - tyle maseczek trafiło do osób starszych z naszego miasta. Magistrat informuje, że zgłoszenia na bezpłatne maseczki można składać jeszcze dzisiaj, do południa.

Przypomnijmy, że Urząd Miasta w Kutnie wyciągnął pomocną dłoń do seniorów. Ze względu na rozwijającą się w Polsce epidemię SARS CoV-2 prezydent Zbigniew Burzyński podjął decyzję o udzieleniu wsparcia osobom starszym, które są w najwyższej grupie ryzyka zarażenia koronawirusem. Wszystkim kutnowskim seniorom, osobom powyżej 60 roku życia urząd przekazuje maseczki ochronne wielokrotnego użytku. Usługę wykonania maseczek zlecono kutnowskim przedsiębiorcom.

- Serdecznie dziękujemy za czynny udział w akcji Maseczki dla kutnowskich Seniorów. Do wczoraj tj. 08 kwietnia odebraliśmy zapotrzebowanie dla 7 1 72 osób. Do wczoraj przekazaliśmy 5 273 pakiety (10 546 maseczek). Pozostałe maseczki zostaną dostarczone w najbliższym czasie - podaje urząd miasta.

Jednocześnie magistrat informuje, że zgłoszenia na bezpłatne maseczki dla seniorów przyjmowane są do dziś do godz. 12.00 pod numerami telefonów dostępnymi na stronie Urzędu Miasta Kutna www.um.kutno.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE