Reklama

Poranki Teatralne dla dzieci w CTMiT

Opublikowano:
Autor:

Poranki Teatralne dla dzieci w CTMiT - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Centrum Teatru Muzyki i Tańca zaprasza za nowy cykl przeznaczony dla najmłodszej widowni. Premiera już 25 stycznia o godz. 11:00. Cykl rozpocznie się spektaklem lalkowym "Kto pokona smoka?!" w wykonaniu teatru ITAKZAGRAMY. Bilety w cenie 12 zł dostępne w kasie CTMiT/KDK oraz ONLINE na kdk.net.pl. Spektakl dla dzieci od 4 do 9 lat.Za górami, za lasami, był sobie kraj nad krajami, A na skale z piernika stał zamek Króla Gwoździka… Pewnego dnia wydarzyło się wielkie nieszczęście – królewna, ukochana córka króla Gwoździka, została porwana przez straszliwego smoka, nasłanego przez złą Czarownicę.

Na ratunek dziewczynie pośpieszyli królewscy rycerze oraz dzielny szewczyk, chcący ze szczerego serca pomóc królewskiej córce. Czy komuś uda się ją uwolnić? Kto pokona smoka? Co można zyskać uprzejmością i dobrym sercem i czy zła Czarownica jest naprawdę taka zła, a smok groźny i niepokonany? Oraz czy władza i bogactwo są w życiu najważniejsze?

Odpowiedzi na te pytania poznacie, jeśli wybierzecie się razem z nami na grzbiecie Siwka – Złotogrzywka w podróż do tego niezwykłego królestwa, w którym wszystko jest możliwe, jak to w teatrze lalkowym!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE