Porażka na wyjeździe

Porażka na wyjeździe - Zdjęcie główne

Wydarzenia AZS WSGK Pol - Fol Kutno nieznacznie przegrał wyjazdowe spotkanie z Turem Bielsk Podlaski 80:83. Dla kutnowskiej drużyny oznacza to koniec marzeń o wejściu do najlepszej rozgrywek ligi i walce o awans do pierwszej ligi koszykówki.

O losach spotkania przesądziła już pierwsza kwarta, przegrana przez akademików 19:25. Druga i trzecia odsłona to lepsza postawa Kutnian, którzy wygrywali te kwarty 21:19 i 22:20. Ostatnia, najbadziej wyrównana kwarta padła jednak łupem Tura, który wygrał ją 19:18, a cały mecz 83:80.

Już w sobotę AZS WSGK Pol - Fol Kutno po raz ostatni w tym sezonie wystąpi przed własną publicznością. W sobotę o 18.00 zagra z Bonduelle Gniewkowo. Tegoroczną rywalizację w lidze AZS zakończy wyjazdowym pojedynkiem z walczącą o utrzymania. Legią Warszawa.

Tur Bielsk Podlaski : AZS WSGK Pol-Fol Kutno 83:80 (25:19, 19:21, 20:22, 19:18)

Dla AZS punktowali: R.Kubala 29, A.Rajkowski 11, K.Rydlewski 8, S.Rzońca 8, P.Karólewski 7, A.Depczyński 7, A.Gołuch 5, T.Szczepaniak 5,