Reklama

Poseł z Kutna: Zostajemy w Kukiz'15

Opublikowano:
Autor:

Poseł z Kutna: Zostajemy w Kukiz'15 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Poseł Tomasz Rzymkowski opublikował dziś oświadczenie, w którym zapewnia, że rozłam, o którym głośno obecnie w mediach nie dotyczy szeregów Kukiz'15, a jedynie Ruchu Narodowego - a jego rozmiar jest jednoosobowy: w RN pozostają bowiem wszyscy oprócz Roberta Winnickiego.

- Sugestie zarzucające współpracę Pawła Kukiza z demoliberalną opozycją, jest wpisaniem się w retorykę zmasowanej nagonki medialnej mającej na celu rozbicie jedności jedynego środowiska antysystemowego obecnego dzisiaj w Sejmie - czytamy w oświadczeniu. - W przeciwieństwie do Roberta Winnickiego uważamy, że cele zmierzające do wzmocnienia państwa i Narodu Polskiego, w tym pozostające w zgodzie z narodowo-katolickimi dogmatami politycznymi dużo łatwiej realizować w szerszym środowisku antysystemowym Kukiz'15, niż w ramach znanych nam z historii kanapowych ugrupowań.

Pod oświadczeniem oprócz Rzymkowskiego podpisali się Adam Andruszkiewicz, Sylwester Chruszcz oraz Bartosz Józwiak. Pełną treść znaleźć można powyżej lub pod tym linkiem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE