Reklama

Posłanka z Kutna podzieli się swoim wynagrodzeniem. Przekaże pieniądze na...

Opublikowano:
Autor:

Posłanka z Kutna podzieli się swoim wynagrodzeniem. Przekaże pieniądze na... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Paulina Matysiak wywiąże się z przedwyborczej obietnicy. Świeżo upieczona posłanka postanowiła przekazać część wynagrodzenia na jedną z kutnowskich organizacji.

W trakcie kampanii wyborczej, kandydaci partii Razem zobowiązali się do przekazywania na cele społeczne części wynagrodzeń poselskich przekraczających 3 pensje minimalne. Takie zapewnienie pojawiło się również ze strony Pauliny Matysiak.

Kutnowska posłanka podjęła decyzję, że przekaże swoją grudniową nadwyżkę na rzecz Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kutnie.

- Uniwersytet Trzeciego Wieku działa dobrze, prężnie, sama uczestniczyłam kiedyś w przedstawieniu z udziałem jego członków i byłam pod wielkim wrażeniem. Wychodzę z założenia, że warto wspierać lokalne inicjatywy. Dlatego przekazuję 500 zł na cele statutowe UTW - wyjaśniła w rozmowie z KCI Paulina Matysiak.

Posłanka zapowiada, że będzie wspierać inicjatywy społeczne do końca kadencji. Jak dodaje, pieniądze będą trafiać nie tylko na potrzeby kutnowskich organizacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE