Reklama

Poszedł jak Burza!

Opublikowano:
Autor:

Poszedł jak Burza! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Deklasacja. Tak można podsumować wyniki wyborów na prezydenta Kutna. Zbigniew Burzyński zostawił konkurencję daleko w tyle zgarniając prawie 66 proc. głosów. Prezydent w krótkiej rozmowie z nami podsumowuje kampanię i dziękuje mieszkańcom za zaufanie.

- Kampania na pewno była inna niż poprzednie. Zdecydowanie widać było dysproporcje finansową pomiędzy komitetami partyjnymi a lokalnymi. Należy zauważyć też niesamowite wsparcie ekipy rządowej, w Kutnie było aż czterech ministrów i marszałek senatu. Ogromną rolę odegrał także internet i media społecznościowe – mówi Zbigniew Burzyński.

Jak podkreśla nowy-stary prezydent, wynik wyborów pokazuje, że społeczeństwo naszego miasta jest rozsądne i nie wierzy w puste hasła.

- Pragnę podziękować mieszkańcom, że potrafili docenić to, co zrobiliśmy dla Kutna przez te wszystkie lata – mówi Z. Burzyński.

Włodarz dodaje, że w pierwszej kolejności zamierza zrealizować wszystkie wielkie inwestycje, takie jak rewitalizacja pl. Wolności i Rynku Zduńskiego czy budowa Zielonej Osi Miasta. Jak podkreśla, to działania strategiczne, które zmieniają obraz naszego miasta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE