Reklama

Poszukiwania z happy endem. Policjanci odnaleźli schorowanego mężczyznę

Opublikowano:
Autor:

Poszukiwania z happy endem. Policjanci odnaleźli schorowanego mężczyznę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 35-letni mieszkaniec naszego powiatu wsiadł do swojego forda, po czym odjechał w nikomu nieznanym kierunku. Jego bliscy zawiadomili o tym policję, ponieważ ze względu na stan swojego zdrowia mężczyzna mógł znajdować się w sytuacji zagrażającej jego życiu lub zdrowiu. Około godz. 4 nad ranem 35-latek został odnaleziony przez kutnowskich funkcjonariuszy. Mężczyźnie udzielono pomocy medycznej. Trafił do szpitala.

- Wczoraj około godz. 19 policjanci zostali zawiadomieni o zaginięciu 35-letniego mieszkańca naszego powiatu. Jak wynikało z przekazanych informacji, mężczyzna ze względu na stan swojego zdrowia mógł znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu lub zdrowiu. Dyżurny zarządził poszukiwania, w których brali udział funkcjonariusze z kutnowskiej komendy – informuje asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Informacje o zaginięciu wraz z rysopisem mężczyzny zostały przekazane do patroli, które rozpoczęły poszukiwania. Dokonano sprawdzeń pobliskich budynków, miejscowych szpitali, pustostanów, przystanków komunikacji publicznej, a także terenów leśnych. Funkcjonariusze ustalili, że zaginiony udał się najprawdopodobniej w okolice kompleksów leśnych w rejonie miejscowości Osiny i Marianów Sierakowski.

- Wspólnie z rodziną zaginionego, przeczesywali wszystkie drogi dojazdowe i szlaki leśne w celu odnalezienia zaginionego. Około godz. 4 samochód którym poruszał się zaginiony został zauważony przez kryminalnych kutnowskiej policji na drodze leśnej w miejscowości Marianki – dodaje E. Machnik.

Mężczyzna po zatrzymaniu oświadczył, że źle się czuje. W samochodzie ujawniono opakowania po lekach. Na miejsce przybyło pogotowie, które zabrało zaginionego do szpitala na obserwację.

fot. poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE