Reklama

Reklama

Poszukiwany listem gończym wreszcie trafi za kratki. Ukrywał się przez 10 lat!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KPP Kutno

Poszukiwany listem gończym wreszcie trafi za kratki. Ukrywał się przez 10 lat! - Zdjęcie główne

Poszukiwany listem gończym wreszcie trafi za kratki. Ukrywał się przez 10 lat! | foto KPP Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 39-latek przez 10 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Kryminalnym z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie wspólnie z funkcjonariuszami z Łodzi i Ostrowca Świętokrzyskiego udało się namierzyć i zatrzymać poszukiwanego mężczyznę. Ten najbliższe 11 lat spędzi za kratami.

Reklama

Dwa lata intensywnych i szeroko zakrojonych ustaleń kryminalnych z kutnowskiej komendy doprowadziły do ustalenia miejsca ukrywania się mężczyzny, który od 10 lat unikał pobytu w więzieniu. 39-latek poszukiwany był listem gończym przez Sąd Okręgowy w Łodzi za oszustwa. 

- Sprawa była wyjątkowo trudna, ponieważ prowadził zakonspirowany sposób życia. W swoim zachowaniu unikał kontaktów z osobami postronnymi. Działał pod pseudonimem. W tym celu od 6 września 2022 roku na terenie województwa świętokrzyskiego prowadzone były bardzo skomplikowane ze względu na topografię i zasięg terenu działania. Wzięli w nich udział kutnowscy kryminalni, którzy współpracowali z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi oraz policjantami z wydziału kryminalnego komendy w Ostrowcu Świętokrzyskim – informuje kom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP w Kutnie.

39-latek został zatrzymany na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi  11 lat.

- Policjanci z kutnowskiej komendy dziękują za pomoc i wsparcie przy zatrzymaniu funkcjonariuszom Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz policjantom z Posterunku Policji w Ćmielowie – podkreśla kom. Edyta Machnik.

Info: KPP Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy