Reklama

Potężna inwestycja pod Kutnem. Centrum magazynowe rusza od kwietnia

Opublikowano:
Autor:

Potężna inwestycja pod Kutnem. Centrum magazynowe rusza od kwietnia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jeszcze w ubiegłym roku na naszych łamach informowaliśmy o tym, że pd Kutnem szykuje się wielka inwestycja. Firma Hillwood w Kaszewach Dwornych wybudowała centrum magazynowe o powierzchni 33 tys. mkw. Hale zostaną oddane do użytku już za niespełna dwa miesiące.

Hillwood jest jedną z wiodących globalnych firm z branży nieruchomości komercyjnych realizującą jedną ze swych nowych inwestycji w Kutnie - nowym rynku magazynowym w Polsce Centralnej. Hillwood Kutno, centrum logistyczne o powierzchni 33 000 mkw., zostanie oddane do użytku w kwietniu tego roku.

Położone będzie ok. 500 metrów od węzła „Kutno” autostrady A1. Wygodne połączenie z autostradą zapewni Droga Krajowa nr 92.

– Kutno to nowy, niezwykle atrakcyjny punkt na magazynowej mapie Polski. Centrum logistyczne Hillwood położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A1, a skrzyżowanie autostrad A1 i A2 znajduje się w odległości zaledwie 20 minut jazdy. Centralna lokalizacja inwkestycji pozwala na szybką dystrybucję towarów na terenie całego kraju – mówi Hubert Michalak, Prezes Hillwood Polska Sp. z o. o. - Istotnymi zaletami lokalizacji centrum logistycznego w Kutnie są również możliwość znalezienia odpowiedniej liczby wykwalifikowanych pracowników, położenie w pobliżu intermodalnego terminalu kontenerowego oraz świetna widoczność z węzła autostradowego. To wszystko sprawia, że Kutno jest dobrym wyborem m.in. dla firm logistycznych i produkcyjnych – dodaje.

Nowa inwestycja pozwoli lokalnym firmom na wynajęcie nowoczesnej powierzchni magazynowej klasy A. Hillwood zapewni klientom wysoką jakość obsługi, a także wysoką wydajność.

– Co istotne, dzięki przeprowadzeniu się do nowoczesnego i energooszczędnego magazynu firmy mogą wygenerować oszczędności dzięki obniżonym kosztom eksploatacji. Centra logistyczne Hillwood są w standardzie wyposażone w energooszczędne oświetlenie LEDowe i posiadają doskonałą charakterystykę termoizolacyjną, co obniża koszty ogrzewania. Oferujemy ponadto ponadstandardową wytrzymałość posadzki i odporność ogniową magazynu – mówi H. Michalak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE