Reklama

Powiatowa opozycja wnioskuje o nadzwyczajną sesję

Opublikowano:
Autor:

Powiatowa opozycja wnioskuje o nadzwyczajną sesję - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Radni opozycyjni złożyli dzisiaj do przewodniczącego Rady Powiatu wniosek o zwołanie nadzwyczajnej sesji. Powód? Rajcy chcą uzyskać informacje o wywiązywaniu się zarządu powiatu z zadań z zakresu edukacji publicznej, promosji i ochrony zdrowia. Wnioskują również o punkt sprawy różne.- Stan realizacji i wywiązywania się zarządu powiatu z zadań określonych ustawami budzi szereg zastrzeżeń. Niezbędna jest naszym zdaniem obecność dyrektora Wydziału Edukacji - pana Jerzego Pawlaka oraz prezesa Kutnowskiego Szpitala Samorządowego - pana Roberta Wilanowskiego. Prosimy o wystosowanie zaproszenia na sesję nadzwyczajną do przesa NFZ w Łodzi - pani Jolanty Kręckiej - czytamy w uzasadnieniu.

W załączeniu do wniosku znajdują się również tabelki, dotyczą one zestawienia liczby leczonych pacjentów w KSS, zestawienia pracowników obsługi technicznej, administracji oraz pracowników medycznych, zestawienia oddziałów i przychodni (zestawienie kontraktów z NFZ oraz ich realizacja), zestawienie zobowiązań, a także kosztów wszystkich wynagrodzeń za 10 miesięcy 2015 roku oraz zestawienie dotyczące oddziału chirurgicznego.

- W przypadku nie wypełnieniea ww. zestawień tabelarycznych (zastawiania się tajemnicami handlowymi itp.) sprawę skierujemy do odpowiednich organów - argumentują radni.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE