Reklama

Pożar budynku i podejrzenie podtrucia czadem! Pracowite godziny dla OSP Żychlin

Opublikowano:
Autor:

Pożar budynku i podejrzenie podtrucia czadem! Pracowite godziny dla OSP Żychlin - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wyczuwalny zapach gazu i wezwana na miejsce karetka pogotowia, a kilka godzin później pożar pustostanu. Strażacy z OSP Żychlin relacjonują w mediach społecznościowych swoje ostatnie działania.

- Wczoraj (09.02.2020 r.) o godzinie 19:43 zostaliśmy zadysponowani zastępem GBARt do podejrzenia tlenku węgla (czadu) w budynku wielorodzinnym w Grabowie przy ulicy Górskiej. Po dojeździe na miejsce zdarzenia, zastaliśmy osoby czekające na zewnątrz - piszą na facebooku strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żychlinie.

Strażacy przeprowadzili wywiad z którego wynikało, że jedna z osób źle się czuła, dlatego został wezwany zespół ratownictwa medycznego.

- Po sprawdzeniu detektorami wielogazowymi okazało się, że nie ma zagrożenia dla mieszkańców. Z akcji wróciliśmy o godz. 21:18. W akcji brał udział także zastęp z JRG Kutno - dodają druhowie

Kolejne zgłoszenie wpłynęło po godz 1:00. OSP Żychlin zadysponowano do pożaru pustostanu w miejscowości Kręcieszki (gmina Bedlno).

- Na szczęście pożar objął tylko drewnianą ramę okienną. W czasie akcji wnętrze pustostanu zostało przeszukane aby upewnić się, że nie przebywają tam żadne osoby. Po godzinie wróciliśmy do koszar. W akcji brały udział również zastępy z JRG Kutno i OSP Pniewo - informuje OSP Żychlin.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE