Reklama

Pożar strawił cały dorobek ich życia. Pogorzelcy z Kutna proszą o pomoc

Opublikowano:
Autor:

Pożar strawił cały dorobek ich życia. Pogorzelcy z Kutna proszą o pomoc - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miniony poniedziałek okazał się dramatyczny dla mieszkańców jednego z budynków przy ul. 29 Listopada. W wieczornym pożarze stracili cały swój dorobek, teraz walczą o to, by znów mieć dach nad głową.

Do pożaru doszło 29 czerwca po godz. 22. Pisaliśmy o tym tutaj - KLIK Ogień zajął poddasze budynku, straż ewakuowała wszystkich mieszkańców. Straty oszacowano na ok. 70 tys. zł.

Teraz pogorzelcy potrzebują nowego mieszkania. W tym celu powstała zbiórka pieniędzy na stronie zrzutka.pl. Jeśli chcecie pomóc potrzebującej rodzinie, więcej dowiecie się na stronie zbiórki - TUTAJ.

- Kochani przyjaciele i mieszkańcy w imieniu Stowarzyszenia "Łączy Nas Jeden Cel" zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w wyremontowaniu domu. Wszystko trzeba zrobić od podstaw ogień oraz dodatkowo woda spowodowała wszystkie możliwe straty.

Po rozmowie z pogorzelcami (a czego nietrudno się domyślić) wiemy, że w pożarze spłonął cały dobytek ich życia, a w obecnej chwili ich możliwości finansowe nie pozwalają nawet myśleć o samodzielnej inwestycji w jakiekolwiek lokum. Stąd nasza inicjatywa.

Gorąco prosimy Was o dowolną kwotę na rzecz pogorzelców z Kutna

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE