Reklama

Poznaj uczestników Wojewódzkiego Konkursu Piosenki i Muzyki Życowskiej Kutno

Opublikowano:
Autor:

Poznaj uczestników Wojewódzkiego Konkursu Piosenki i Muzyki Życowskiej Kutno - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W związku z Wojewódzkim Konkursem Piosenki i Muzyki Żydowskiej Kutno 2015 w ramach IX Festiwalu im.Szaloma Asza, jury w składzie:1. Przewodnicząca Małgorzata Musiałowska (dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K.Kurpińskiego w Kutnie);2. Katarzyna Karolak-Rojewska (instruktor wokalny Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie);3. Paweł Zielak (nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K.Kurpińskiego w Kutnie i Państwowej Szkoły Muzycznej w Koninie, kompozytor, aranżer i saksofonista).informuje, że zgodnie z regulaminem, do konkursu zostało zakwalifikowanych 10 zgłoszeń.

Lista osób zakwalifikowanych: Anika Koralewska, Anna Winkler, Aleksandra Chodorowska, Zespół Granda, Agata Daniel, Aleksandra Samopolska, Angelika Kubica, Natalia Zadęcka, Wojciech Dzwonkowski, Adam Lewiński z Martyną Baranowską.

Wszyscy uczestnicy będą mogli zaprezentować swój krótki (do 4 minut) repertuar dnia 10 pażdziernika o godz. 12.00 w CTMiT. (Pula wejściówek została wyczerpana).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE