Reklama

Poznajesz ich? Te osoby wciąż są poszukiwane przez policję

Opublikowano:
Autor:

Poznajesz ich? Te osoby wciąż są poszukiwane przez policję - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Publikujemy wizerunki osób zaginionych z naszego powiatu, których nadal poszukują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Jeśli widziałeś lub znasz kogoś z poniższej listy, powiadom o tym służby.

Wszyscy, którzy znają miejsce pobytu lub widzieli którąś z tych osób w ostatnim czasie proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 997 lub o powiadomienie osobiście w komendzie przy ul. Toruńskiej 14. Możesz pomóc odnaleźć te osoby.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie poszukują zaginionej Torzewskiej Angeliki. 18-letnia dziewczyna oddaliła się z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Tęcza" w Kutnie 3 sierpnia 2017 roku i do obecnej chwili nie nawiązała z nikim kontaktu. Dziewczyna nie ma stałego miejsca zamieszkania. Rysopis: wzrost 160 cm, szczupłej budowy ciała, oczy niebieskie, włosy do ramion, farbowane - w chwili zaginięcia w kolorze ciemnego brązu. Twarz owalna, oczy koloru niebieskiego. Policja nie posiada informacji o jej ubiorze w chwili zaginięcia.

Kolejnym zaginiony jest Ziółkowski Grzegorz zamieszkały w Kutnie, ul. Wojska Polskiego 6/20. Mężczyzna wyszedł z domu 3 marca 2013 roku i do obecnej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną, ani nie powrócił do miejsca zamieszkania. W dniu zaginięcia ubrany był: kurtkę ortalionową 3/4 długości koloru czarnego, spodnie z materiału koloru czarnego, półbuty kolor czarny.

Rysopis: wzrost 161-165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, siwe.

Mundurowi nadal poszukują również Stanisława Dębińskiego, który wyszedł z domu 7 grudnia 2011 roku i do obecnej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną ani nie powrócił do miejsca zamieszkania. W dniu zaginięcia ubrany był : czapka wełniana koloru czarnego, kurtkę do pasa koloru granatowego zapinaną na suwak, spodnie koloru brązowego, buty tzw „gumiaki”.

Rysopis:wzrost 164 cm, szczupłej budowy ciała, oczy niebieskie, włosy krótkie koloru czarnego, twarz owalna.

Zaginiony w 2007 roku Konrad Walczak z Gołębiewa Nowego nadal jest poszukiwany przez funkcjonariuszy kutnowskiej komendy. Mężczyzna zaginął 25 sierpnia 2007 roku na terenie Holandii, wyszedł w nocy z imprezy i od tamtego czasu nikt go nie widział i z nikim nie nawiązał kontaktu. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie jeansowe koloru jasno niebieskiego, koszulę w kwiatki z krótkim rękawem koloru zielonego oraz brązowe buty sportowe.

Rysopis: wzrost 176-180 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, proste, blond.

Paweł Rybak, zaginiony 27 lutego 2003 roku do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nawiązał kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia ubrany był w pikowaną siwo-zieloną kurtkę, bluzę dresową marki Puma, spodnie jasne sztruksowe, buty sportowe, t-shirt koloru białego oraz slipki bordowe typu bokserki.

Rysopis: wzrost 181-185 cm, krępej budowy ciała, cera śniada, włosy krótkie, proste, jasny blond.\

Jeśli zauważysz te osoby lub wiesz, gdzie aktualnie przebywają, zadzwoń pod nr 997 i powiadom. Możesz pomóc policji i rodzinie, a także osobie zaginionej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE