Pracowity weekend zawodników Tytana

Wydarzenia Ostani weekend dla zawodników Tytana Kutno był wypełniony startami i sukcesami na arenie ogólnopolskiej w trzech dyscyplinach sportowych. Sekcja sportów siłowych wzięła udział w sobotnim X Otwartym Turnieju w wyciskaniu sztangi leżąc w Brwinowie w którym udział wzięło 72 zawodników z całej Polski, w tym dziesięciu z Tytana Kutno.

Pierwsze miejsce przypadło Mateuszowi Gajewiczowi i Danielowi Walczakowi, który wycisnął największy ciężar zadysponowany na pomoście - 240 kg. Drugie miejsce przypadło Robertowi Feliniakowi, a trzecie Damianowi Jakubowskiemu. Dalsze miejsca zajęli: IV - Marcin Stępniak, Piotr Tomczak, Grzegorz Rejmonciak i Tomasz Michalski oraz V - Bartek Mańkowski.

W niedzielę w miejscowości Trzcianka odbyła się kolejna edycja Pucharu Polski Strong Man, tym razem z udziałem debiutanta zawodnika Tytana Kutno - Rafała Wilczyńskiego. Kutnianin stanął na wysokości zadania i ku zaskoczeniu zgromadzonej publiczności wygrał zawody. Wilczyński był bezkonkurencyjny w trzech na siedem konkurencji, pozostawiając w tyle doświadczonych kolegów.

Ostatnim sukcesem był start rugbistów w Ogólnopolskim Turnieju Rugby 7-osobowego w Sochaczewie. Wzięło w nim udział 16 czołowych drużyn z całej Polski. Kutnianie dobrze wypadli w meczu z Orkanem Sochaczew. W tabeli rozgrywek Polskiej Ligi Rugby 7-osobowej kutnowska drużyna awansowała o cztery pozycje i aktualnie zajmuje 39 miejsce na 58 drużyn. Punkty dla Tytana Kutno zdobyli: Paweł Komorowski - 5 pkt przyłożenie i 2 pkt podwyższenie, Grzegorz Czerwiński - 15 pkt przyłożenia, Waldemar Wołkow - 15 pkt przyłożenia i 2 pkt podwyższenie, Robert Liwiński - 5 pkt przyłożenie.