Reklama

Pracownicy proszą o interwencję. "Obawiają się o swoje życie i zdrowie"

Opublikowano:
Autor:

Pracownicy proszą o interwencję. "Obawiają się o swoje życie i zdrowie" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie ma oświetlenia, próżno szukać też chodników, jest za to obawa o własne bezpieczeństwo - tak problem z infrastrukturą uliczną na ul. Wchodniej opisują pracownicy kutnowskiej strefy ekonomicznej. Sprawą zainteresował władze miasta radny Robert Stępniewski.

Rajca apeluje o montaż lamp ulicznych oraz budowę chodników przy ul. Wschodniej

- [...] Pisząc interpelację dotyczącą lampy ulicznej przy ul. Wschodniej 3 na skrzyżowaniu na drodze dojazdowej do firmy Kellog's i Sonoco otrzymałem bardzo dużo wiadomości od mieszkańców. Okazuje się, że problem z oświetleniem jest na całej drodze a szczególnie przy ulicy Wschodniej 21 Firma Animex koło rampy PPC - zaznacza Robert Stępniewski.

Jak dodaje radny, pracownicy zwracają uwagę na brak oświetlenia ulicy, przystanków autobusowych, brak chodników. Ludzie obawiają się o swoje życie i zdrowie, szczególnie niebezpiecznie jest wieczorami i nocą, zwłaszcza w okresie zimowym.

- Z tego, co się dowiedziałem były w tej sprawie wysyłane pisma przez pracowników firy Animex oraz pismo również wyslała firma Kellog's do Urzędu Miasta Kutno. Niestety odpowiedzi nikt w tej sprawie nie otrzymał. W takim razie czy Włodarze naszego miasta nie widzą w tym problemu i czy zamierzają coś w tym kierunku zrobić, aby mieszkańcy naszego miasta mogli dostać się do pracy oraz z niej w bezpieczny sposób wrócić? - dopytuje rajca.

Co na to miasto? Do tematu wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE