Reklama

Pracownik stacji benzynowej apeluje do klientów: szanujcie nasze zdrowie!

Opublikowano:
Autor:

Pracownik stacji benzynowej apeluje do klientów: szanujcie nasze zdrowie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia O zachowanie higieny i podstawowych środków bezpieczeństwa prosi pracownik jednej z kutnowskich stacji benzynowych. Mężczyzna podaje w wątpliwość obywatelską postawę klientów, którzy, w jego opinii, często zachowują się lekkomyślnie.

W sytuacji zagrożenia pandemią wirusa Covid-19, lepiej dmuchać na zimne. Środki ostrożności wprowadzane są na wszystkich płaszczyznach życia społecznego, a handel ograniczony został do minimum. Punktami, których zamknięcie, pomimo rządowych restrykcji, nie wchodzi w rachubę, są stacje benzynowe. Ich klienci często zapominają jednak o zdrowym rozsądku. Tak przynajmniej wynika z relacji pracownika jednego z kutnowskich punktów. Swoimi spostrzeżeniami podzielił się na facebookowym SpottedKutno.

- Apel do Klientów Stacji Benzynowych. Jestem pracownikiem jednej ze stacji benzynowych nie ma znaczenia której. Szanowni Klienci jeśli musicie korzystać z tego typu obiektu szanujcie zdrowie osób tam pracujących i innych Klientów. Wprowadzone środki bezpieczeństwa są również dla Was - zaznacza mężczyzna.

Pracownik stacji prosi, by klienci dostosowali się do zaistniałej sytuacji i udziela im kliku wskazówek.

- A więc tankujcie w rękawiczkach. Zapłata kartami lub telefonem, wymiana gotówki dla obu stron nie jest korzystna. Jeśli przyjeżdżacie z rodziną lub znajomymi nie ma potrzeby aby 5 osób wchodziło robić zakupy niech wejdzie 1. Dyskusje z obsługą są zbędne, niepotrzebne komentarze ograniczmy się do szybkiej wizyty - apeluje kutnianin.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE