Reklama

Praktyki w MOPS

Opublikowano:
Autor:

Praktyki w MOPS - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Młodzi kutnianie, zainteresowani odbyciem bezpłatnych praktyk zawodowych w kuchni, mogą się zgłaszać do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kutnie. W ramach realizacji projektu „Otwórz się na siebie” planujemy zorganizowanie m.in. praktyk dla 4 osób zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w gastronomii.Okres odbywania praktyk: 17.04 – 16.05 – 2 osoby oraz 17.05. – 16.06 – 2 osoby. Uczestnicy praktyk dodatkowo wezmą udział w indywidualnej konsultacji z doradcą zawodowym w kwietniu (1 spotkanie – 5 godzin) i grupowym treningu kompetencji społecznych w sierpniu (10 spotkań, łącznie 30 godzin).

Kandydaci na praktykantów muszą spełniać następujące warunki:
- posiadać status bezrobotnego (poświadczony zaświadczeniem z Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie) lub być osobą nieaktywną zawodowo (tj.: pozostającą bez pracy, ale nie zarejestrowaną w PUP – w takim przypadku fakt pozostawania bez pracy należy potwierdzić pisemnym oświadczeniem)
- wiek: do 30 lat
- wykształcenie: na poziomie co najmniej gimnazjalnym

Praktyki będą odbywać się od poniedziałku do piątku, w godz.: 7.00 - 15.00 w kuchni MOPS. Uczestnicy, którzy będą kwalifikować się do pomocy finansowej zgodnie z ustawą o pomocy społecznej, otrzymają zasiłki.

Osoby zainteresowane nabyciem praktycznych umiejętności niezbędnych do wykonywania pracy w kuchni mogą się zgłaszać do Biura Projektu w MOPS, pok. nr 30 (I piętro), ul. Warsz. Przedm. 10 A, tel. 024 253-44-46 wew. 134.
ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY od 25.02.2013 r. do 01.03.2013 r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE