Reklama

Prawko w Kutnie coraz bliżej!

Opublikowano:
Autor:

Prawko w Kutnie coraz bliżej! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Władze miasta po długich staraniach osiągnęły sukces - w Kutnie najprawdopodobniej powstanie filia ośrodka egzaminowania kierowców. W poprzedniej kadencji marszałek województwa nie był przychylny tej propozycji, teraz jednak ponownie przeanalizował pomysł lokalnych władz. Choć w Kutnie nie będzie można utworzyć nowego ośrodka, to władze planują otwarcie w mieście filii skierniewickiego WORD-u. Temat został ponownie poruszony na dzisiejszej sesji Rady Miasta.

W tej kwestii odbywały się już różne spotkania, w wyniku których nie uzyskano zgody na stworzenie nowego ośrodka do szkolenia przyszłych kierowców na terenie miasta Kutno.

Prezydent Zbigniew Burzyński złożył pismo do marszałka województwa łódzkiego w sprawie utworzenia w Kutnie WORD, pod koniec sierpnia rozmawiał także z dyrektorem WORD w Skierniewicach. Okazało się, że istnieje możliwość stworzenia filii istniejącego już ośrodka egzaminacyjnego w Skierniewicach. Sprawa ta trafiła bezpośrednio do sejmiku województwa łódzkiego. Jej rozpatrzenie nastąpi najprawdopodobniej w grudniu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE