Reklama

Premier Kopacz wygasi mandat Gieruli?!

Opublikowano:
Autor:

Premier Kopacz wygasi mandat Gieruli?! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kontrowersje związane z pełnieniem przez członka zarządu funkcji pełnomocnika finansowego KWW Platforma Miejska oraz pracy w CKU najprawdopodobniej swój finał znajdą w gabinecie Ewy Kopacz! Decyzja ta, jak mówi opozycja, jest wynikiem braku konkretnych działań ze strony wojewody. Czy A. Gierula przetrwa tę próbę?

Przypomnijmy, że chodzi o łączenie funkcji radnego i pełnomocnika finansowego oraz wyborczego KWW Platforma Miejska przez A. Gierulę. Zawiadomienie w tej sprawie zgłosił do rady kutnowski klub Gazety Polskiej. Zdaniem opozycji Artur Gierula będący etatowym członkiem Zarządu złamał prawo, gdyż miał poświadczyć nieprawdę i nie dotrzymał terminów. Starosta Krzysztof Debich przekonuje jednak, że nie pojawiły się żadne nowe przesłanki, które spowodować miałyby odebranie członkowi zarządu mandatu.

Decyzję w sprawie mandatu A. Gieruli podjąć miał wojewoda łódzki, lecz takowa póki co nie miała miejsca - bynajmniej nie taka, która satysfakcjonowałaby opozycję i kutnowski klub Gazety Polskiej. W związku z tym pismo trafi do Rządu RP. Czy premier Kopacz odbierze mandat A. Gieruli?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE