Reklama

Reklama

Prezydent i pracownicy urzędu pomagają 75-letniej kobiecie. Dziś rusza finał wyjątkowej inicjatywy [WIDEO]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Kutno

Prezydent i pracownicy urzędu pomagają 75-letniej kobiecie. Dziś rusza finał wyjątkowej inicjatywy [WIDEO] - Zdjęcie główne

Prezydent Kutna i pracownicy Urzędu kolejny raz włączają się w Szlachetną Paczkę | foto UM Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ten weekend będzie wyjątkowy. Już dziś rusza finał tegorocznej Szlachetnej Paczki. Tradycyjnie w akcję włącza się prezydent Kutna i pracownicy Urzedu Miasta.

Reklama

Przed nami kolejny weekend cudów, w który angażuje się również Prezydent Kutna Zbigniew Burzyński i pracownicy Urzędu Miasta. Tym razem pomoc została skierowana do Pani Leokadii, 75-letniej samotnej i głuchoniemej kobiety, której po odliczeniu wszystkich kosztów pozostaje zaledwie 128 złotych miesięcznie.

- Już po raz 10. włączamy się w tę akcję tworząc Szlachetną Paczkę. Wszyscy tutaj pomagamy, jak możemy, bo przecież dobro powraca. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie da nadzieję i choć trochę szczęścia na nadchodzące święta – mówi Prezydent Kutna Zbigniew Burzyński.

Głównymi potrzebami Pani Leokadii były: pół tony węgla, buty zimowe i gruby koc. Urzędowa paczka dodatkowo wzbogaciła się o komplet nowej, ciepłej pościeli, ręczniki, żywność z długim terminem ważności, środki chemiczne i coś na osłodę.

Kutnowski sztab od rana pracuje, by pomoc i wsparcie szybko trafiły do zakwalifikowanych rodzin. Wkrótce na KCI obszerne relacje i zdjęcia z poczynań wolonatriuszy.

info: UM Kutno&własne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy