Reklama

Reklama

Prezydent przyznał nagrody oraz wyróżnienia kutnowskim sportowcom

Opublikowano: pt, 20 mar 2015 15:44
Autor:

Prezydent przyznał nagrody oraz wyróżnienia kutnowskim sportowcom - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zarządzeniem z dnia 13 marca 2015 roku Prezydent Miasta Kutno przyznał nagrody pieniężne oraz wyróżnienia za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym i osiągnięcia w działalności sportowej.Andrzej Pietrzak (trener MKS Stal BiS Kutno) otrzymał nagrodę finansową w wysokości 1000 zł.Okolicznościowymi grawerami uhonorowani zostali:Aleksandr Grabowski i Mariusz Konwerski - trenerzy ASWiR Alex KutnoSławomir Kryska, Przemysław Kubicki - trenerzy MKS STAL BiS KutnoJacek Kudła - trener UKS Dziewiątka

Reklama

Nagroda finansowa I stopnia w wysokości 8000 zł została przyznana drużynie MKS Stal BiS Kutno za zdobycie tytułu Mistrza Polski w baseballu oraz III miejsce w Pucharze Polski i III miejsce w Mistrzostwach Polski do 21 lat.

Dwa tysiące złoty otrzyma Łukasz Wójcik - zawodnik Aeroklubu Włocławskiego za zdobycie III miejsca na XXXIII Mistrzostwach Świata w szybownictwie w klasie 18 metrowej.

Nagrodę finansową II stopnia w kwocie 500 zł otrzymują:

Jakub Kasica - zawodnik Akademii Sportów Walki i Rekreacji "Alex" Kutno

Mateusz Gajewicz - zawodnik Klubu sportowego Tytan

Nagrody rzeczowe II stopnia o łącznej wartości 5000 zł dla drużyny za zdobycie I miejsca w MP Juniorów Młodszych U-15 otrzymuje drużyna MKS Stal BiS w składzie: Kacper Cichowski, Jakub Falczewski, Dominik Gajdziński, Kacper Gajewicz, Daniel Gajewski, Gracjan Jurkowski, Radosław Jóźwiak, Bartosz Kopczyński, Jakub Kopeć, Adrian Krawczyk, Bartosz Maciejewski, Przemysław Rynio, Łukasz Siejka, Marcin Stasiak.

Nagrody rzeczowe II stopnia o łącznej wartości 2000 złotych otrzymują Kaceper Pawłowski i Katarzyna Hanc - para taneczna Klubu Tańca Towarzyskiego "Faworyt" Kutno.

Nagrody rzeczowe II stopnia o wartości 300 zł otrzymują:

Natalia Kołodziejczak, Piotr Kowalski, Wiktor Gryglak, Aleks Chojnacki, Sylwia Raciborska, Łukasz Winiecki, Małgorzata Popławska.

Wyróżnienia w postaci statuetki lub grawertonu otrzymują:

Drużyna juniorów młodszych MKS Stal Bis, Adrian Jarosiński, Sandra Kucharska, Emilia Kuźmin, Marta Budner, Damian Lasecki, Łukasz Zdobiak, Magdalena Kołodziejska, Maciej Świeca, Karolina Grabowska, Filip Grabowski, Sebastian Chmielecki, Jakub Piotrowicz, Oskar Chojnacki, Łukasz Walichowski.

Dyplomy otrzymują:

Oliwia Mikołajczyk, Maja Goździk, Karolina Sobiecka, Damian Lewandowski, Lidia Warszawska.

Wiecej informacji w Biuletynie Informacji Publicznej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)