Reklama

Prezydent wręczył stypendia uczniom SP nr 9

Opublikowano:
Autor:

Prezydent wręczył stypendia uczniom SP nr 9 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dniu 26 lutego w Szkole Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie odbyło się spotkanie uczniów, rodziców i nauczycieli z Prezydentem Miasta Kutno Zbigniewem Burzyńskim. Uroczystość dotyczyła wręczenia stypendiów o charakterze motywacyjnym dla wyróżniających się w nauce i sporcie uczniów.Wśród wyróżnionych za uzyskanie wysokich wyników w nauce w I semestrze roku szkolnego 2012/2013 znalazły się Karolina Jankowska – uczennica klasy VI A oraz Natalia Marczak – uczennica klasy VI D.

Nagrodzono także jedenastu stypendystów za uzyskanie wysokich wyników we współzawodnictwie sportowym w I semestrze roku szkolnego 2012/2013. Są to: Natalia Brzozowska, Marta Budner, Natalia Rojewska, Julia Skrzynecka – uczennice klasy V A, Martyna Goniarska, Karolina Jankowska i Kamil Kryska z klasy VI A oraz Natalia Dziedziczak, Patrycja Hejmanowska, Patrycja Olejniczak, Sara Tomczak – uczennice klasy VI B. Każdy ze stypendystów otrzymał stypendium w wysokości 182 złotych.

Prezydent wręczył okolicznościowe dyplomy i złożył gratulacje uczniom, ich rodzicom i nauczycielom. Podkreślił wysoki poziom nauczania w tej szkole oraz zaangażowania nauczycieli w systematyczną i wieloaspektową pracę z uczniami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE