Reklama

Reklama

Problem z chodnikiem na Grunwaldzie. ''Minięcie się tam dwóch osób jest po prostu niemożliwe''

Opublikowano: pt, 6 mar 2020 14:11
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Chodnik znajdujący się między blokiem przy ul. Grunwaldzkiej 6 a Biedronką stał się przedmiotem interpelacji radnego Roberta Małachowskiego. Rajca wnosi o poszerzenie rzeczonego fragmentu, który - jak twierdzi - jest solą w oku korzystających z niego przechodniów.

Reklama

- Chodnik w tym miejscu jest zbyt wąski i stwarza duży problem dla pieszych, osób niepełnosprawnych, a także rodziców z dziećmi i wózkami. Piesi zmuszeni są chodzić po przylegającym do chodnika zabłoconym i wydeptanym 'pasie zieleni' - interpeluje radny.

Robert Małachowski dodaje, że jest to bardzo często uczęszczane przejście dla pieszych łączące osiedle Grunwald i centrum miasta.

- Po drugiej stronie przejścia znajduje się przekrzywiony słupek z pozostałością betonowego krawężnika, które nie dodają uroku Miastu Róż - zauważa rajca.

W związku z powyższym R. Małachowski prosi o odpowiednie poszerzenie wyżej opisanego fragmentu chodnika zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców Kutna.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (13)
  • 2 lata temu | ocena +2 / -2

    Mieszkaniec

    Czytając tę bzdurne interpelacje to nasuwa się pytanie: co radni robili przy projektowaniu i uchwaleaniu rocznego budżetu ? Teraz na wyścigi piszą byleby ktoś o nich usłyszał. Czy w urzędzie nie ma już takiej praktyki jak to było kilka kadencji wstecz że można było przyjść do właściwego wydziału i zgłosić drobne uwagi a nie od razu pisać szumnie in... Rozwiń

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    Nicko

    Kłania się chodnik na ulicy Jesiennej.

  • 2 lata temu | ocena +3 / -3

    Eve

    Ten fragment chodnika jest zupełnie niedostosowany do użytkowania. Wózkiem dziecięcym nie ma szans tamtędy przejechać, a jeszcze jak się trafi na jakąś "uprzejmą" panią w średnim wieku, której to się wszystko należy to można zostać wyzwanym za to, że się tym wózkiem w błoto nie wjechało, żeby "uprzejmej" pan... Rozwiń

    • 2 lata temu | ocena +1 / -1

      rada

      Głosuj za eutanazją, ustąp Pani w średnim wieku miejsca. Bądź uprzejmą.

    • 2 lata temu | ocena +4 / -4

      nieuprzejmy i bez kultury osobistej

      Starsza pani jak się w błocie połamie to może być dla niej koniec aktywnego życia. A tobie jak umyjesz potem cztery kółeczka wózka to korona z głowy nie spadnie.

  • 2 lata temu | ocena +8 / -8

    wuborca Kutnowski

    [email protected] to juz patologia. Ciagle Ci sami radni i ciagle.te same interpelacje. Krzywy slupek ja pierole . matka z dzieckiem przejsc nie moze. Pseldo radni trzymajacy sie u koryta na ostatnim zębie... myslcie ! nie wrzycajcie wszystkiego ! OK dzialajcie ale to juz meczace ! Niedlugo bedzie tak ze radny Robern zlozyl interpelacje ze na chodniku przy po... Rozwiń

  • 2 lata temu | ocena +11 / -11

    Piotr

    Tam gdzie wydeptane warto chodnik zrobić. Szwaby tak już od dawna robią.

    • 2 lata temu | ocena +1 / -1

      argument

      Wyjedź do Szwabów.

  • 2 lata temu | ocena +3 / -3

    DyZiO

    Wąskie chodniki pojawiły się wraz z "przestawieniem" przejścia dla pieszych w tej okolicy jest ok. zarówno piesi bezpieczniejsi bo przed stojącym autobusem nie pchają się pod koła aut, jadących zza autobusu, a kierowcy widząc pieszych nawet tych wyrozumiałych oczekujących na chodniku czują się bezpieczniej, jeżdżą płynniej. Nato... Rozwiń

    • 2 lata temu | ocena +3 / -3

      kierowca

      Akurat strzałka w prawo , w Jana Pawła nie jest potrzebna. Bo kierowcy skręcający w prawo nie zatrzymują się na czerwonym świetle. Mając zieloną strzałkę, jadą tak jakby mieli zielone światło. Nieraz mając zielone światło i zawracając na Jana Pawła, dochodziło do niebezpiecznych sytuacji. Rozpędzony samochód mając zieloną strzałkę wymuszał p... Rozwiń

  • 2 lata temu | ocena +2 / -2

    Xd

    Takich perełek jest więcej. Chociażby chodnik na rogu ul. Krótkiej i Podrzecznej.

  • 2 lata temu | ocena +6 / -6

    ..

    Rzeczywiscie jest tam wąsko. Brawo ze radny zwrocil na to uwage a miasto powinno się tylko wstydzić tzn odpowiedzialni za to

  • 2 lata temu | ocena +11 / -11

    an

    "Chodnik (...) między blokiem przy ul.Grunwaldzkiej 6, a Biedronką". Ło matko, ale precyzyjnie :):):) Może jeszcze miedzy Wilczą, a Biedronką :):):) A autor logiki to się uczył ????