Reklama

Przedłużony nabór prac na konkurs "Literackie Kutno 2015"!

Opublikowano:
Autor:

Przedłużony nabór prac na konkurs "Literackie Kutno 2015"! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Literackie Kutno to konkurs na opowiadanie dla mieszańców województwa łódzkiego, inspirowane przeszłością, teraźniejszością lub przyszłością Kutna. Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Wspólnie twórzmy kulturę – wydanie zbioru opowiadań szansą dla młodych autorów” realizowanego przez grupę nieformalną Młodzi Twórcy działającą przy Towarzystwie Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej.Konkurs skierowany jest do mieszkańców województwa łódzkiego. Opowiadanie musi być jedynie związane z Kutnem, bez ograniczeń gatunkowych - może to być np. fantasy, science fiction, opowieść obyczajowa lub historyczna.

Nagrodą jest publikacja w pokonkursowej papierowej antologii najlepszych opowiadań. Teksty można przesyłać pocztą elektroniczną lub tradycyjną do 30 września 2015 r. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie konkursu oraz na portalach społecznościowych w drugiej połowie października.

27 listopada odbędzie się uroczysta gala rozstrzygnięcia konkursu, w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie, na którą zostaną zaproszeni wszyscy laureaci konkursu. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Literackim Kutnie 2015.

Więcej informacji na stronie: literackiekutno.pl

Projekt dofinansowano ze środków Programu Grant na lepszy start, współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE