Reklama

Reklama

Przedświąteczna akcja starostwa i policji. Razem z Mikołajem rozdawali odblaski [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Starostwo powiatowe wraz z kutnowską komendą policji połączyli siły i zorganizowali mikołajkową akcję rozdawania odblasków pod hasłem „Bądź bezpieczny i widoczny na drodze”. Towarzyszył im nawet sam Święty Mikołaj!

Reklama

- Bezpieczeństwo mieszkańców powiatu kutnowskiego jest dla nas szczególnie ważne. Postanowiliśmy wykorzystać mikołajki, by obdarować uczestników ruchu opaskami, kamizelkami oraz brelokami odblaskowymi. Mam nadzieję, że dzięki temu mimo krótkich dni, mieszkańcy będą bezpieczniejsi – mówi Daniel Kowalik, starosta kutnowski.

W akcji udział wzięli starosta Daniel Kowalik, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego Tomasz Walczewski oraz policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Każdy z zatrzymanych mieszkańców został obdarowany odblaskiem i poinformowany o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym podczas okresu jesienno-zimowego.

- Promowanie bezpieczeństwa jest niesamowicie ważne, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdzie na drogach jest ślisko, a w dodatku dzień jest bardzo krótki. Mikołaj razem z policją obdarował mieszkańców odblaskami od powiatu kutnowskiego oraz od KPP Kutno. Wesołych i bezpiecznych mikołajek! – mówi Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

Mieszkańcy z uśmiechem reagowali na policję w towarzystwie Świętego Mikołaja i z chęcią przyjmowali gadżety, a akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Info: Powiat Kutnowski

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy