Reklama

Przedszkolaki zaprojektują maskotkę dla Polfarmex S.A.

Opublikowano:
Autor:

Przedszkolaki zaprojektują maskotkę dla Polfarmex S.A. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Uczą i bawią. Pojawiają się na meczach lokalnych drużyn i towarzyszą uczestnikom firmowych spotkań – popularne maskotki, które zna każdy z nas. Swojego brand hero będzie miał również Polfarmex S.A. Maskotkę zaprojektują kutnowskie przedszkolaki.

Pluszowe maskotki zwykle tworzone są przez sztab specjalistów, których zadaniem jest stworzenie postaci kojarzącej się z działalnością firmy. Zamiast jednak angażować w proces projektowania profesjonalne firmy i agencje, spółka oddaje głos dzieciom. To właśnie przedszkolaki z Kutna przyczynią się do powstania brand hero Polfarmex S.A.

Kierując nasze zaproszenie do kutnowskich przedszkolaków, chcemy uwolnić ich twórczą energię. Jestem przekonany, że maskotki stworzone przez dzieci będą pełne fantazji, a wybór tej jedynej będzie stanowił spore wyzwanie – mówi Marek Wośko, Wiceprezes Zarządu Polfarmex S.A.

Projekty wykonane dowolną techniką plastyczną można nadsyłać do siedziby firmy do 22 maja 2019 r. Spośród nich jury wyłoni zwycięską pracę, która posłuży jako wzór do wyprodukowania firmowej maskotki. Trzy placówki, z których pochodzić będą nagrodzone prace, otrzymają również nagrody finansowe w wysokości: I miejsce – 5 000 zł, II miejsce – 3 000 zł, III miejsce – 2 000 zł. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://polfarmex.pl/zasoby/regulaminy/regulamin_zaprojektuj_maskotke.pdf.

Wyjątkowe 12 miesięcy

Całe przedsięwzięcie jest jednym z elementów przypadającego na ten rok 30-lecia firmy. Polfarmex S.A. jest czynnym uczestnikiem lokalnego życia społecznego. Firma koncentruje się głównie na sponsoringu miejskich wydarzeń kulturalnych oraz sportowych, wspieraniu stowarzyszeń oraz fundacji, a także placówek oświatowych w Kutnie oraz powiecie kutnowskim.

Polfarmex S.A., w roku swojego jubileuszu, zaangażowany jest również – jako Partner Główny – w organizację Nagrody Pokoju, inicjatywy o międzynarodowej skali, której pomysłodawcą i twórcą jest wybitny artysta-malarz – Wojciech Siudmak.

Nagroda Pokoju wręczana jest od 2013 roku podczas uroczystej Gali, organizowanej do tej pory w różnych miastach Polski i świata. Dotychczas laureatami byli: Wojciech Kilar (Kielce 2013 r.), Jan Tombiński (Paryż 2014 r.), Remy Brague (Poznań 2015 r.), George Weigel (Szczecin 2016 r.). W 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej, podczas uroczystej Gali Pokoju, 1 września w Łodzi, zostanie wybrany laureat 2019.

Kontakt:

Maciej Aksman - Specjalista ds. Informacji i PR, tel.: 785 772 069, mail: [email protected]

Łukasz Dziedzic – Dyrektor Generalny Grupy PRC Holding, tel. 660 443 980, mail: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE