Reklama

Przegląd tygodnia: najważniejsze wydarzenia ostatnich dni w Kutnie

Opublikowano:
Autor:

Przegląd tygodnia: najważniejsze wydarzenia ostatnich dni w Kutnie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Co działo się w Kutnie w mijającym tygodniu? Przygotowaliśmy przegląd najważniejszych wydarzeń. Przeczytaj i bądź na bieżąco.

Szlachetne Paczki jadą do potrzebujących! Odwiedziliśmy kutnowski sztab
W miniony weekend od samego rana wolontariusze Szlachetnej Paczki wysyłali dary do potrzebujących rodzin. Wybraliśmy się do ich sztabu żeby zobaczyć, jak ich praca wygląda „od kuchni”.


Tysiące koni mechanicznych i masa atrakcji! Motocykliści pomagają dzieciom
Centrum Kutna opanowali Mikołaje, którzy od sań i reniferów zdecydowanie bardziej wolą motocykle. To oznacza finał inicjatywy „Moto Mikołaje” organizowaną przez Kutnowskich Motocyklistów.


Zamieszanie z kutnowską porodówką. Ciężarne biorą sprawy w swoje ręce
Zamieszania z kutnowską porodówką ciąg dalszy. Przypomnijmy, że oddział ma zmienić swój stopień referencyjności. Pokłosiem tego wszystkiego jest internetowa petycja, którą podpisało już blisko dwa tysiące osób.


Dramat w Kutnie: Uprowadzili dziecko przez rozwód rodziców? Uwaga! TVN na tropie
Cztery lata batalii sądowej, dziewięć tomów akt, dwa tysiące stron i brak widocznego końca sporu między rodzicami kilkuletniego Igora - taką bulwersującą sprawę z Kutna przedstawia reporterka TVN Edyta Krześniak w najnowszym programie Uwaga!. Jak podaje, dziecko miało zostać uprowadzone przez dziadków ze strony ojca chłopca.


Ksiądz odpowie przed sądem. Ranna kobieta trafiła do szpitala
Nie mandatem karnym, a rozprawą sądową zakończy się dla kutnowskiego księdza sprawa wypadku, który spowodował w ubiegły weekend. W wyniku zdarzenia rozbite zostały dwa auta, a do szpitala trafiła poszkodowana kobieta.


Nowe autobusy MZK już w komplecie! Dr Troczewski i spółka zawitali na zajezdnię
Stanley Frank Musiał i Eugeniusz Filipowicz mają trzech nowych towarzyszy. Na zajezdnię Miejskiego Zakładu Komunikacji dotarły kolejne autobusy Solaris Urbino 10,5: Dr Antoni Troczewski, Edward Piszek i ks. Jan Sposób.


Znamy nową dyrektor Urzędu Pracy! „Posiada duże doświadczenie”
W Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego pojawiła się informacja o wyborze nowego dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie. Zostanie nim Małgorzata Czerwińska.


Poseł Konfederacji rozmawiał z kutnianami. "Niepodległości już nie ma"
Były europoseł, obecny poseł na sejm i wiceprezes partii KORWiN, Dobromir Sośnierz przybył do Kutna. Polityk spotkał się ze swoimi sympatykami w Restauracji Rondo, gdzie wspólnie omawiali bieżące wydarzenia z Wiejskiej i Brukseli oraz dyskutowali na temat przyszłości naszego państwa. W trakcie spotkania ujawniono także nazwisko pełnomocnika Ruchu Narodowego w powiecie kutnowskim.


Wspominają stan wojenny. „Komunizm narzucono nam siłą, większość go nie chciała!”
Pod pomnikiem "Ulotka" przy ul. Sienkiewicza upamiętniono wprowadzenie stanu wojennego. W piątek minęło 38 lat od momentu ogłoszenia go przez gen. Jaruzelskiego. Zgromadzeni uczcili pamięć poległych, a także osób, które doświadczyły represji w tym okresie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE