Reklama

Przenieśli „lans plac” na Podrzeczną? Mieszkańcy się skarżą

Opublikowano:
Autor:

Przenieśli „lans plac” na Podrzeczną? Mieszkańcy się skarżą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zakłócanie ciszy nocnej, „zjazdy” samochodów i motocykli, hałaśliwa młodzież i głośna muzyka - takie „atrakcje” mają co weekend mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Podrzecznej.

Mieszkańcy bloku nr 9 mają prawdziwy powód do narzekań. Wygląda bowiem na to, że fani motoryzacji przenieśli się z placu Wolności na parking przy ul. Podrzecznej i teraz mieszkańcom tej części miasta uprzykrzają życie. Dlatego też w ich imieniu do kutnowskiego ratusza zwrócił się jeden z radnych. W związku z nagminnym zakłócaniem ciszy nocnej w późnych godzinach wieczornych pismo do prezydenta Kutna wystosował Robert Feliniak.

- Z relacji mieszkańców wynika, że na przedmiotowym parkingu w każdy weekendowy wieczór a nawet noc odbywają się tzw. zjazdy samochodowe i motocyklowe młodzieży, podczas których zakłócana jest cisza nocna. Mieszkańcy zwracają uwagę na głośną muzykę dobiegającą z zaparkowanych samochodów oraz nagminne tzw. gazowanie samochodami i motocyklami - pisze w interpelacji radny.

Dlatego też w imieniu mieszkańców zawnioskował o wzmożone patrole Straży Miejskiej oraz wystosowanie pisma do Komendy Powiatowej Policji w Kutnie o podjęcie wzmożonej kontroli tego parkingu w godzinach wieczornych i nocnych.

Czy dzięki temu problem zostanie zażegnany? Do tematu jeszcze wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE