Reklama

Przeprowadzka urzędników tuż tuż

Opublikowano:
Autor:

Przeprowadzka urzędników tuż tuż - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wielkimi krokami zbliża się ciężki czas dla urzędników gminy Żychlin. Wszystko to za sprawą przeprowadzki będącej wynikiem... inwestycji opiewającej na 2,5 mln zł. Mowa rzecz jasna o gruntownym remoncie urzędu, w wyniku którego urzędnicy będą zmuszeni do tymczasowej przeprowadzki.22 stycznia Urząd Gminy ogłosił przetarg na termomodernizację wraz z robotami wewnętrznymi i wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Samorząd chce pozyskać kasę z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020. Czas goni, gdyż nabór wniosków trwa do połowy lutego.

Przypomnijmy, że w budżecie gminy na 2016 rok aż 2,5 mln zł zabezpieczono na remont urzędowego gmachu. Projekt generalnego remontu opracowany został jednak już w 2014 roku, a jego wykonanie planowano już na jesień 2015 roku.

W ramach gruntownej renowacji budynku zaplanowano: termomodernizację i montaż instalacji fotowoltaicznej nastawionej na produkcję prądu z energii słonecznej. W tym celu, w lipcu dokonano II etapu modernizacji budynku po kinie Lech, gdzie na czas remontu urzędu przesiedleni mieliby zostać urzędnicy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE