Reklama

Reklama

Przerwane stypendia będą kontynuowane

Opublikowano: 15 maja 2006 08:00
Autor: Redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Uczniowie, którzy mają ważną decyzję wydaną przez Agencję Nieruchomości Rolnych dotyczącą przyznania stypendiów uczniowskich na co najmniej 2005, mogą wnioskować o kontynuowanie wypłat.

Reklama

Do otrzymania pomocy uprawnione są: dzieci byłych pracowników PGR i uczniowie oraz tegoroczni maturzyści ze szkół ponadgimnazjalnych. Aby uzyskać stypendium trzeba spełnić dodatkowe warunki: dochód netto na osobę w rodzinie nie może przekraczać 532 zł i być zameldowanym na terenie wiejskim lub w miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców.

Formularze wniosków znajdują się w szkołach. Do wniosku należy dołączyć oświadczenie o dochodach oraz decyzję Agencji Nieruchomości Rolnych. Termin składania wniosków: 22 maja br. Na podstawie złożonych dokumentów stypendium może być przyznane na okres od 01 września 2005 do 30 czerwca 2008. Za okres wrzesień 2005-czerwiec 2006 stypendia będą wypłacane jednorazowo w formie pieniężnej bez konieczności przedkładania dokumentów finansowych.

Szczegółowe informacje można uzyskać w szkołach lub w wydziale Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Kutnie, przy ul Oporowskiej 7, tel. 24 355 47 86.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.