Reklama

Przetarg na wynajem lokalu użytkowego

Opublikowano:
Autor:

Przetarg na wynajem lokalu użytkowego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zarząd Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej "PIONIER" w Kutnie ogłasza przetarg ustny na wynajem lokalu użytkowego. Przetarg odbędzie się w poniedziałek, 29 kwietnia o godz. 11:00. Przedmiotem przetargu jest lokal użytkowy położony w Kutnie przy ulicy Długosza 6B o pow. użytkowej 22,10 m2.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 450,00 zł. Szczegółowych informacji związanych z przedmiotem przetargu można uzyskać pod nr tel. 24 355-26-19.

W przetargu nie mogą brać udziału oferenci mający zadłużenie w RSM "Pionier". Zarząd zobowiązuje uczestników do uzgodnienia salda przed przetargiem - w Dziale Księgowości pokój Nr 1.

Wadium należy wpłacić na konto Spółdzielni 38 1240 3190 1111 0000 2978 5678 PKO S.A. do 29 kwietnia, a dowód wpłaty należy okazać Komisji Przetargowej.

Przejmujący przed podpisaniem Umowy (najpóźniej w ciągu 7 dni od przetargu) zobowiązany jest wpłacić kaucję w wysokości 3-miesięcznego czynszu wyliczonego na podstawie wynegocjowanej na przetargu stawki eksploatacyjnej z podatkiem VAT oraz 3-miesięcznej zaliczki na poczet opłat za c.o.

Zarząd zastrzega sobie prawo odstąpienia od przetargu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE