Reklama

Przetarg na wynajem lokalu

Opublikowano:
Autor:

Przetarg na wynajem lokalu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zarząd Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „PIONIER” w Kutnie ogłasza przetarg ustny na wynajem lokalu użytkowego. Przetarg odbędzie się w dniu 24 czerwca o godz. 11:00. Przedmiotem przetargu jest lokal użytkowy położony w Kutnie przy ulicy:1. Wilczej 1 o pow. użytkowej 169,8 m2.Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 1700 zł.

Szczegółowych informacji związanych z przedmiotem przetargu można uzyskać pod nr tel. 24 355-26-19. W przetargu nie mogą brać udziału oferenci mający zadłużenie w RSM „Pionier”.

Zarząd zobowiązuje uczestników do uzgodnienia salda przed przetargiem - w Dziale Księgowości pokój Nr 1. Wadium należy wpłacić na konto Spółdzielni 38 1240 3190 1111 0000 2978 5678 PKO S.A. do dnia 24 czerwca, a dowód wpłaty należy okazać Komisji Przetargowej.

Przejmujący przed podpisaniem umowy ( najpóźniej w ciągu 7 dni od przetargu) zobowiązany jest wpłacić kaucję w wysokości 3-miesięcznego czynszu wyliczonego na podstawie wynegocjowanej na przetargu stawki eksploatacyjnej z podatkiem VAT oraz 3-miesięcznej zaliczki na poczet opłat za c.o. Zarząd zastrzega sobie prawo odstąpienia od przetargu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE