Reklama

Przetarg ustny na wynajem lokalu użytkowego

Opublikowano:
Autor:

Przetarg ustny na wynajem lokalu użytkowego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zarząd Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej "PIONIER" w Kutnie ogłasza przetarg ustny na wynajem lokalu użytkowego. Przetarg odbędzie się w dniu 11 lutego 2015r. o godz. 11:00.Przedmiotem przetargu jest lokal użytkowy położony w Kutnie przy ulicy Skłodowskiej 46 o pow. użytkowej 110,10 m2. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 700,00 zł (słownie: siedemset złotych).

W przetargu nie mogą brać udziału oferenci mający zadłużenie w RSM „Pionier”. Zarząd zobowiązuje uczestników do uzgodnienia salda przed przetargiem - w Dziale Księgowości pokój Nr 1. Wadium należy wpłacić na konto Spółdzielni 38 1240 3190 1111 0000 2978 5678 PKO S.A. do dnia 11 lutego 2015 r. , a dowód wpłaty należy okazać Komisji Przetargowej.

Przejmujący przed podpisaniem umowy (najpóźniej w ciągu 7 dni od przetargu) zobowiązany jest wpłacić kaucję w wysokości 3-miesięcznego czynszu wyliczonego na podstawie wynegocjowanej na przetargu stawki eksploatacyjnej z podatkiem VAT oraz 3-miesięcznej zaliczki na poczet opłat za c.o.

Zarząd zastrzega sobie prawo odstąpienia od przetargu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE