Reklama

Przetarg ustny na wynajem lokalu użytkowego

Opublikowano:
Autor:

Przetarg ustny na wynajem lokalu użytkowego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zarząd Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „PIONIER” w Kutnie ogłasza przetarg ustny na wynajem lokalu użytkowego. Przetarg odbędzie się w dniu 22 maja 2015 r. o godz. 11:00. Przedmiotem przetargu jest lokal użytkowy położony w Kutnie przy ulicy: Długosza 6B o pow. użytkowej 67,3 m2.Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 700,00 zł ( słownie: siedemset złotych). Lokal dostępny od 1 czerwca 2015 roku. W przetargu nie mogą brać udziału oferenci mający zadłużenie w RSM "Pionier.

Zarząd zobowiązuje uczestników do uzgodnienia salda przed przetargiem - w Dziale Księgowości pokój Nr 1. Wadium należy wpłacić na konto Spółdzielni 38 1240 3190 1111 0000 2978 5678 Pekao S.A. do dnia 22 maja 2015 r., a dowód wpłaty należy okazać Komisji Przetargowej.

Przejmujący przed podpisaniem Umowy ( najpóźniej w ciągu 7 dni od przetargu) zobowiązany jest wpłacić kaucję w wysokości 3-miesięcznego czynszu wyliczonego na podstawie wynegocjowanej na przetargu stawki eksploatacyjnej z podatkiem VAT oraz 3-miesięcznej zaliczki na poczet opłat za c.o. Zarząd zastrzega sobie prawo odstąpienia od przetargu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE