Reklama

Przy Mickiewicza powstanie nowy chodnik?

Opublikowano:
Autor:

Przy Mickiewicza powstanie nowy chodnik? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Chodnik i pobocze przy ul. Mickiewicza straszą swoim wyglądem od wielu lat. Mieszkańcy skarżą się, że przy każdych opadach deszczu tworzą się tam ogromne kałuże, przez które nie da się przejść. Interpelację w tej sprawie złożył radny Robert Małachowski. Jego zdaniem teren należy odpowiednio zagospodarować. Radny w swojej interpelacji pisze, że jeśli w tej chwili nie jest możliwa doraźna modernizacja, to warto byłoby uwzględnić to zagadnienie w roku budżetowym 2017.

- Brak utwardzonego chodnika w tym miejscu jest ogromnym problemem dla mieszkańców. A przecież co roku, w rocznicę likwidacji getta, w okolicy odbywają się uroczystości pod tablicą upamiętniającą. Zaproszeni goście także muszą pokonać drogę przez nieutwardzony chodnik. Jestem przekonany, że miasto pozytywnie ustosunkuje się do mojej prośby. Magistrat na pewno nie zostawi tego tematu bez żadnej reakcji ze swojej strony – mówi radny, Robert Małachowski.

Radny w swojej interpelacji pisze, że warto byłoby wykorzystać płyty chodnikowe zdemontowane z parku im. R. Traugutta do doraźnego zmodernizowania chodnika.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE