Reklama

Reklama

Przybywa zakażonych koronawirusem w naszym powiecie!

Opublikowano: 28 maja 2020 11:44
Autor:

Przybywa zakażonych koronawirusem w naszym powiecie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Znamy najnowsze dane dot. sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu kutnowskiego podane przez starostwo powiatowe w Kutnie.

Reklama

Poniżej raport z powiatu kutnowskiego, stan na godz. 13. W nawiasie porównanie z raportem z godz. 9 i z ostatnim wczorajszym raportem z godz. 13.

 • Kwarantanna i izolacja – 76 (rano - bez zmian, wczoraj - 66)
 • Pod nadzorem epidemiologicznym – 0 (dziś rano i wczoraj - bez zmian)
 • Hospitalizowanych – 5 (rano – bez zmian, wczoraj – 4)
 • Zarażonych – 18: 16 - miasto Kutno, 2 - gmina Kutno (rano – bez zmian, wczoraj – 16)
 • Osoby wyleczone – 40: 28 - miasto Kutno, 7 - gmina Kutno, 3 - gm. Żychlin, 2 - gm. Krośniewice (rano – bez zmian, wczoraj – 39)
 • Zgony – 1: 72-latek, obciążony chorobami współistniejącymi, miasto Kutno (rano – bez zmian, wczoraj – bez zmian)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
 • rok temu | ocena +3 / -3

  Bądźmy lepsi dla siebie

  Każdy, prawie każdy wierzy w działanie maseczek i to jakoś lepiej lub gorzej ludzie przyswoili. Jedni noszą maseczki w ręku, inni pod brodą lub nosem, ale najważniejsze, że mają to poczucie, że są w posiasaniu maseczek. O zachowaniu dostępu od siebie jakoś mniej ludzi pamięta pomimo naklejek\wyznaczonych miejsc do zachowania tej zasady. Zapraszam do sklepów jeśli ktoś nie jest przekonany do treści powyżej. Ludzie potrzebują bliskości, komunikacji społecznej, bezpieczeństwa, ot tak siebie wzajemnie by normalnie funkcjonować. Sytuacja pandemiczna zmieniła nas wszystkich, jednych mniej, innych bardziej, ale najsmutniejsze jest to, że w wielu przypadkach na gorsze. Już nie jesteśmy tymi samymi ludźmi. Z wczorajszej obserwacji ludzkich zachowań wnioskuje, iż ludzie choć boją się chcą ot tak normalnie żyć. Smutne jest to, że władza doprowadza do spustoszenia normalności życia. Sami nie przestrzegają zasad a sieją postrach wśród nas, obywateli, którzy jak widać są chłonni strachu i obaw. Zniszczyć ludzi jest łatwo a stworzyć właściwy świat, by ludzie mogli być ludzmi baardzo trudno. Obietnice to baardzo słaby fundament do stworzenia czegoś trwałego. Drodzy Państwo postarajmy się żyć w miarę normalnie byśmy mogli kiedyś z tej patowej sytuacji się śmiać a przynajmniej z humorem wspominać parodyjne sytuacje. Szkoda, że ludzie dla ludzi znaczą coraz mniej... Z pozytywnym przesłaniem dla tych, którzy kochają życie.